Pakuonio seniūnijoje vyko adventinė popietė senjorams ir neįgaliesiems

Gruodžio 3 dieną Pakuonio seniūnijoje į popietę buvo suburti patys vyriausi Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjai. Ši diena yra Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Susirinkusieji buvo pasveikinti su neįgaliųjų diena ir artėjančiomis nuostabiausiomis metų šventėmis.

Išsamiau

Išvyka į Prienų ligoninę

Gruodžio 4 d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų užimtumo grupės lankytojai vyko į Prienų ligoninę.

Išsamiau

Susitikimai su Prienų rajono seniūnais

2019 m. spalio – lapkričio mėnesiais Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė A. Urbonienė, direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams L. Šeškuvienė, Paramos šeimai ir Socialinės globos skyrių vadovės, atvejo vadybininkės lankėsi Prienų rajono seniūnijose.

Išsamiau

Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Gruodžio 3-oji - Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Ši diena minimanuo 1983 m., kai buvo pradėta aktyviai supažindinti pląčiąją visuomenę su neįgaliųjų žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad šiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, kad jiems būtų sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje.
Išsamiau

Išvyka į Kaišiadorių socialinių paslaugų centrą

Lapkričio 19 d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų užimtumo grupės lankytojai važiavo aplankyti Kaišiadorių socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos skyriaus lankytojų.

Išsamiau