Įtraukusis ugdymas - „Ant bangos“…

      Prienų socialinių paslaugų centras gegužės 31 dieną savo kiemelyje priėmė į trečiąją Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos organizuojamą  „Tūkstantmečio mokyklos I“ projekto edukacinę popietę „Ant bangos“ susibūrusias ugdymo įstaigas. Sugužėjo net keturiolika komandų iš „Ąžuolo“ progimnazijos, „Žiburio“ ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijų, Balbieriškio, „Revuonos“, Išlaužo, Pakuonio pagrindinių mokyklų, Prienų socialinių paslaugų centro užimtumo grupių. Popietės dalyvius motyvavo ne tikslas pasivaržyti, siekti rezultatų, o noras patirti įtraukiojo ugdymo galimybes ir privalumus, daugiau sužinoti, išbandyti, kad prireikus galėtų žiniomis tinkamai pasinaudoti, suteikti pagalbą ne tik sau, bet ir šalia esantiems.

Išsamiau

Apsilankė svečiai iš Vokietijos

 Liepos 4 d. Prienų socialinių paslaugų centre apsilankė svečiai iš Vokietijos - Gerd Leuders su savo sutuoktine.

Išsamiau

Ieškomas slaugytojo (-jos) padėjėjas (-ja)

Kviečiame prisijungti prie komandos slaugytojo padėjėją  ir teikti Integralios pagalbos (slaugos ir globos) paslaugas senyvo amžiaus ir  neįgaliesiems asmenims jų namuose, nuolat bendradarbiaujant su slaugytoju.

Išsamiau

Kuriame naujas tradicijas

Birželio pabaiga Centre pažymėta gražia švente – į „Draugystės kiemelį 3“ rinkosi svečiai iš įvairių savivaldybių. Tai mūsų didžioji šventė, kuriai labai ruošėmės, laukėme ir ji pateisino mūsų lūkesčius.

Šventės idėja buvo: į draugystės kiemelį sukviesti susipažinti ir kartu pamuzikuoti aplinkinių savivaldybių biudžetines, viešąsias įstaigas ir nevyriausybines organizacijas, dirbančias su asmenimis, turinčiais intelekto sutrikimų. Pernai šventė baigėsi giminių daina draugų rate, savotišku Centro himnu. Šiemet ja ir pradėjome.  Šventės globėjas meras Alvydas Vaicekauskas.  Šventės šeimininkė Centro direktorė Aurelija Urbonienė. Svečiavosi kraštietis Audrius Siaurusevičius, Lietuvos ryto televizijos generalinis direktorius. Draugystės kiemelio spalva pasirinkta mėlyna/balta, reiškianti paliaubas, draugystę.

Išsamiau

Ieškomas socialinis darbuotojas VDC

Kviečiame prisijungti prie komandos socialinį darbuotoją ir organizuoti, teikti bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas socialinę riziką patiriančioms šeimoms ir jų vaikams jų namuose arba socialinių paslaugų įstaigoje; koordinuoti Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ (toliau – VDC) veiklą, tenkinti vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, ir jų tėvų  socialinius poreikius.

Išsamiau