„Mano šeima-mano pasaulis“

Gegužės mėnesį minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių Tarptautinę šeimos dieną. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos gražus junginys.

Išsamiau

Sėkmės istorija projekte "Darbas - sėkmės garantas"

Prienų socialinių paslaugų centras (toliau - Centras) bendradarbiaudamas su Kauno moters užimtumo Centru ir Socialinių inovacijų fondu nuo 2018 m. gegužės mėn vykdo projektą „Darbas - sėkmės garantas!“. Projektas tęstinis ir vykdomas trejus metus - kasmet bus renkama po 13 asmenų, kuriems bus suteikta galimybė dalyvauti. Projekto tikslas - socialinę atskirtį patiriantiems asmenims padėti integruotis į darbo rinką ir įveikti socialinę atskirtį, teikiant jiems socialinės integracijos paslaugų kompleksą.

Projekto dalyvė Kristina aktyviai lankė užsiėmimus, tiek grupinius, tiek individualius, nuolat konsultavosi su specialistais, rodė iniciatyvą ir norą surasti darbą. Nuolat stebint Kristinos iniciatyvumą ir gavus finansavimą iš Prienų rajono savivaldybės pagal užimtumo didinimo programą ji nuo 2019 m. balandžio mėnesio įdarbinta Centre pagal terminuotą darbo sutartį. Kristina labai džiaugiasi darbu, o Centro kolektyvas džiaugiasi Kristinos pagalba.

Išsamiau

VDC "Pienės pūkas" paminėjo motinos dieną

Gegužės 7d. Prienų raj. Socialinių paslaugų centre VDC „Pienės pūkas“ vaikučiai ir neįgaliųjų grupė dalinosi šiluma su pačiais brangiausiais žmonėmis – Mamomis.

Išsamiau

Gegužės 12-oji Tarptautinė slaugytojo diena!

Išsamiau

Mamos diena Išlaužo seniūnijoje

Artėjant pirmajam gegužės sekmadieniui, gegužės 3 d. socialinė darbuotoja R.Zelenekienė ir G. Šilingienė kartu su Išlaužo seniūnijos kaimų bendruomenės šeimos dienos centro mažaisiais lankytojais gamino gėlytes iš spalvoto popieriaus, kurias vaikai grįžę namo  padovanojo pačiam brangiausiam žmogui – MAMAI. 

Išsamiau