Birželio 1 d.

Birželio 1d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre skambėjo garsi muzika, lankytojų juokas ir šurmulys.

Ši diena yra ne tik pirma vasaros diena, bet taip pat šią dieną minima reikšminga, džiaugsmo ir vaikystės svajonių kupina Tarptautinė vaikų gynimo diena, taip pat paminėjome simbolinį Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojų sugrįžimą po karantino.


Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro kiemelyje šventė prasidėjo nuo direktorės A. Urbonienės sveikinimo vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ vaikams, bei Neįgaliųjų grupės lankytojams. Šventę vedė socialinės darbuotoja dirbanti su šeima R. Bagdonavičiūtė. Užimtumo specialistė L. Sarnickienė su vaikų dienos centro "Pienės pūkas" lankytojomis atliko muzikinį repertuarą skirtą paminėti šią nuostabią dieną.
Šventės metu Prienų miesto socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis A. Leikauskienė, I.. Danilevičienė, A. Morkūnienė, P. Mickaitė, B. Songailienė organizavo kvadrato ir balionų šaudymo varžybas, didelių muilo burbulų gaudymą, bei kitas veiklas. Vaikų veidelius grąžino piešiniais užimtumo specialistė I. Kimbirauskienė. Na ir kaip pirmoji vasaros diena be socialinio darbuotojo padėjėjos D. Liutvaitienės paruoštų skanumynų....

Taip smagu vieni kitus matyti, kartu džiaugtis.

IMG_20200601_142400-min.jpg
IMG_20200601_140437-min.jpg
Slider