SVARBI INFORMACIJA KARANTINO LAIKOTARPIU

Lietuvos Respublikoje paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso (COVID-19) yra paskelbtas karantinas. Karantino laikotarpiu, siekiant išvengti tiesioginio kontakto,  Centras nuotoliniu būdu teikia bendrąsias socialines paslaugas ir kita informacija teikiama tel. Nr.  (8 319) 52 576 ir el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 Jei Jūs esate krizinėje situacijoje arba neturite giminaičių ar artimųjų, kurie galėtų Jumis pasirūpinti ir Jums reikalinga pagalba (aprūpinimas maisto produktais, medikamentais ir pan.) tokiu atveju kviečiame kreiptis bendruoju telefonu (8 319) 52 576, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba šiais kontaktais:

Aurelija Urbonienė, Mob. 8 698 82 833, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

Liuda Šeškuvienė, Mob. 8 698 82 832, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Darbas su šeimomis ir atvejo vadyba – informavimas ir konsultavimas vykdomas kontaktais – Danguolė Juodsnukienė, Mob. 8 698 82 831 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Socialinės pagalbos paslaugos į namus - informavimas ir konsultavimas vykdomas kontaktais – Živilė Simanavičienė, Mob. 8 691 78 566, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Dėl integralios pagalbos paslaugų – Rita Vaškevičienė, Mob. 8 612 55 394, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Teikiant specialiąsias socialines paslaugas į namus orientuojamasi į būtiniausių poreikių tenkinimą – t.y. aprūpinimas maisto produktais, medikamentais, užtikrinamos asmens higienos paslaugos. Integralios pagalbos paslaugų gavėjams paslaugos teikiamos įprasta tvarka.
  • Centras nevykdo dienos užimtumo (Neįgaliųjų grupė, Senjorų grupė, Šeimų klubas, vaikų dienos centras „Pienės pūkas“) grupių veiklų ir visų kitų vykdomų projektinių veiklų. Lankytojų nepriimame. Asmens higienos paslaugos (skalbimo ir dušo) neteikiamos. Dėl šių paslaugų informavimas ir konsultavimas vykdomas kontaktais – Eglė Zaščiurinskienė, Mob.  8 674 39 010, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Prašymai techninės pagalbos priemonėms gauti registruojami Mob. 8 691 78 566, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Techninės pagalbos priemonės bus išduodamos tik pasibaigus karantino laikotarpiui.
  • Dėl transporto paslaugos kreiptis Mob. 8 697 42 087, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.