Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

VDC "Pienės pūkas" ekskursija į Kauno paveikslų galeriją ir boulingą

Š.m. vasario 18d. VDC „Pienės pūkas“  vaikai, lydimi socialinių darbuotojų: R. Bagdonavičiūtės ir D. Navikauskienės vyko į Kauną.

Ekskursiją pradėjome Kauno paveikslų galerijoje, kurioje mus pasitiko edukatorė. Apsilankę šioje galerijoje vaikai sužinojo kam yra reikalingi medžiai, kodėl reikia juos saugoti ir tausoti. Tęsiant ekskursiją, vaikai taip pat sužinojo popieriaus atsiradimo istoriją. Įdomiausias faktas vaikams buvo, kad „popierius turi dantukus“. Edukatorė paaiškino, kad kuo šiurkštesnis popierius, tuo daugiau turi dantukų, o kad juos pamatytume, turime į popierių žiūrėti per mikroskopą ir galėsime įžiūrėti mažus šerelius, kuriuos praminė „dantukais“. Apsilankymo metu vaikai turėjo galimybę pamatyti dar daug įvairių paveikslų ir kūrinių, tačiau dar vienas labiausiai patikęs kūrinys buvo „Juodoji skylė“. Juodoji skylė, tai kambarys, į kurį įėjus nieko negali matyti, nes yra visiška tamsa ir laikantis už turėklo, reikia praeiti labirintą. Vaikams buvo labai įdomu ir „Juodoji skylė“ sulaukė daugiausiai vaikų ovacijų. Už šį apsilankymą Kauno paveikslų galerijoje, dėkojame „Maisto banko“ akcijos organizacijai ir Kauno paveikslų galerijai, nes jų bendradarbiavimo dėka mes galėjome apsilankyti nemokamai.

Tęsiant ekskursiją Kaune, socialinės darbuotojos kartu su vaikais vyko į prekybos centrą „Mega“, kuriame žaidė boulingą ir ragavo picas. Ši aktyvi pramoga vaikams taip pat be galo patiko.

Inofrmaciją rengė socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima D. Navikauskienė

 

previous arrow
next arrow