Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos paminėjimas

Rugsėjo 3d. Prienų rajono socialinių paslaugų centro VDC „Pienės pūkas“ ir Neįgaliųjų užimtumo grupė lankėsi Prienų globos namuose, skirdami Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga muzikinį koncertą.

Socialinės darbuotojos dirbančios su šeima R.Bagdonavičiūtė ir D.Navikauskienė pradėjo šventinę popietę linkėdamos artimų žmonių meilės ir dėmesio. Juk pagyvenusių žmonių gyvenimo išmintis, patirtis, gerumas ir kantrybė – neišsenkanti versmė, suteikianti mums, jaunesniajai kartai galimybę semtis stiprybės dirbant kasdieninius darbus.

Vaikai ir neįgalieji padovanojo pagyvenusiems žmonėms muzikinius kūrinius, kurie įtraukė ir senelius pradėti dainuoti. Vaikučiai seneliams padovanojo savo gamybos dirbtines gėles, linkėdami, kad jos žydėtų ištisus metus ir sukeltų šypseną kasdien. Taip pat Prienų globos namams buvo padovanota užimtumo specialistės I. Kimbirauskienės ir socialinio darbuotojo padėjėjos D.Liutvaitienės gamybos paveikslas ir naminis pyragas!

Senatvė gali parodyti žmogaus grožį, kaip gebėjimą priklausyti nuo kitų, priimti pagalbą, dalintis patirtimi ir sukaupta išmintimi. Išoriškai tarsi ne toks gražus buvimas atskleidžia vidinį žmogaus grožį. Kūnas nyksta, tačiau siela gali skleistis. Tai kančią ir senatvę padaro gražią. Mes pamirštame šią grožio dimensiją, kad grožis nėra vien akims, ausims ar uoslei, bet ir mūsų sielai. Siela mato giliau, ne tik tai, kas yra išorėje...

Dėkojame Prienų globos namų socialinėms darbuotojoms už šiltą priėmimą ir ilgametę draugystę su Prienų r. sav. socialinių paslaugų centru.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima R.Bagdonavičiūtė