Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Paskaita „Kaip apgauti stresą?“

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuodamas prevencinius renginius ir užsiėmimus įvairiomis sveikatinimo temomis pakvietė lektorę ir žurnalistę Lidiją Laurinčiukienę atvykti į Centrą ir pristatyti paskaitą „Kaip apgauti stresą?“.

Susitikimo metu lektorė labai artistiškai pristatinėjo pozityvaus mąstymo strategijas, vaizdingus pavyzdžius iš mūsų kasdienybės. Davė daug įdomių gyvenimiškų patarimų, kaip įveikti stresą ir jį pergudrauti, kuriais vadovaujasi ir pati. Kiekvienas žmogus turi būti pasirengęs priimti iššūkius ir valdyti save įvairiose situacijose, kad galėtų išlaikyti savo vidinę pusiausvyrą ir gebėtų profesionaliai atlikti savo darbą. Viskas yra mūsų viduje - emocijos, nusiteikimas, nuotaika, požiūris. Viskas kaip veidrodis, todėl kokį vaizdą atsinešame prie jo, tokį jį ir matome. Reikia pradėti nuo savęs ir visiems bus lengviau. 

Dėkojame Lidijai Laurinčiukienei už savo energiją, nuostabią paskaitą, daug juoko ir naudingų patarimų.

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui dėkojame už bendradarbiavimą ir sudarytą galimybę Centro darbuotojams  išgirsti daug naudingos informacijos bei būdų, kaip įveikti stresą.

Informaciją rengė Bendrojo skyriaus vadovė Giedrė Želvienė