Viktorina ,,Gimtasis kraštas‘‘

Kiekvienam iš mūsų gimtasis kraštas yra labai svarbus. Tai gražiausias ir širdžiai mieliausias lopinėlis visame pasaulyje. Tai vieta kurioje gimėme ir augame, patiriame nepakartojamus įspūdžius. Gimtasis kraštas – namai, kurių negalime pamiršti, kurie palydi išeinant ir pasitinka grįžtant. Ir laukia grįžtančių....

 

Stakliškių seniūnijos vaikai, vasario 26 dieną, susirinko dalyvauti viktorinoje ,,Mano kraštas.‘‘ Dalyviai pasiskirstė į komandas. Komandoms buvo pateikti įvairūs klausimai. Teko prisiminti kai kurias istorines datas, įvykius, žmones, augalus, paukščius.

Džiugu, jog vaikai žino, kad Lietuvos vardas pirmą kartą buvo paminėtas 1009 m., kad lietuvišką spaudą ir knygas spaudos draudimo metais gabeno knygnešiai, kas yra vadinamas Lietuvos atgimimo tėvu, kad Vilnių įkūrė Gediminas, koks ežeras Lietuvoje yra giliausias, kad nacionalinis paukštis yra gandras, kad nacionalinis medis yra ąžuolas... . Kuo geriau žmogus pažįsta savo gimtąjį kraštą, tuo labiau jis jį myli ir vertina.

Nors užduotys ir klausimai buvo netikėti, bet įveikiami. Tai suteikė vaikams daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Pasivaišinę arbata ir saldumynais vaikai išsiskirstė į namus pažadėję sugrįžti kitais metais.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja dirbanti su šeimomis D. Danulevičiūtė

previous arrow
next arrow
Slider