Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Edukacija „Pažintis su pelkėmis“

Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai gegužės 17 d. bendradarbiaujant su Prienų J. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojomis lankėsi edukacijoje „Pažintis su pelkėmis“.

Nemuno kilpų regioninio parko vyr. specialistė – kultūrologė Ramutė Milušauskienė supažindino vaikus su Velniabliūdžio pelkės pažintiniu gamtos taku. Takas skirtas susipažinti su miško ir pelkės bendrijomis, būdingiausiais augalais ir gyvūnais. Paslaptingiausia tako vieta – Velniabliūdis. Tai vienintelė aukštapelkė Prienų kilpoje. Aukštapelkė primena dubenį, užpildytą storu durpių sluoksniu, kuriame vanduo susikaupia lyjant ar sniegui tirpstant. Svarbiausi aukštapelkės augalai – kiminai. Ačiū labai regioninio parko specialistei už naudingą išvyką ir pabuvimą gamtojei, bei pažintį su pelkėmis.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja V. Deltuvienė.

IMG_20200601_142400-min.jpg
IMG_20200601_140437-min.jpg
Slider