Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

,,Būti tėvais - smagu!"

Šių metų gegužės 11 d. Jiezno seniūnijoje dirbančios socialinės darbuotojos pakvietė šeimas, auginančias 0-18 metų amžiaus vaikus, į pirmąjį pozityvios tėvystės mokymų užsiėmimą. Mokymų tikslas yra suteikti tėvams informacijos apie pozityvią ir saugią tėvystę, kad jie galėtų pasidalinti patirtimi, idėjomis ir sprendimais. Planuojama kas savaitę surengti šešis dviejų valandų susitikimus.

Pirmojo  susitikimo tema -  vaiko raida. Susitikime dalyvavo šeši dalyviai. Užsiėmimą pradėjome nuo susipažinimo. Siekiant sukurti saugumo jausmą paprašėme tėvų užrašyti keletą grupės darbo taisyklių, kurių reiktų laikytis. Praktinių užduočių metu mokymų dalyviai gautą informaciją apie vaiko raidą galėjo susieti su savo vaikų vystymusi. Jie pastebėjo, kad kiekvienu raidos laikotarpiu vaikų poreikiai yra kitokie. Užsiėmimo metu grupės dalyviai drąsiai sakė savo nuomonę, dalinosi patirtimi ir pažadėjo dalyvauti mokymuose sekančią savaitę.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja Loreta Joneliūnienė

20200402_155442-min.jpg
20200402_134053-min.jpg
Slider