Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Užgavėnių šventė „Eik šalin Žiemuže...“

Vasario 13 d. nuo ankstyvo ryto Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre buvo girdėti Užgavėnių šurmulys. Užimtumo specialistės kartu su neįgaliųjų grupės lankytojais persirengę įvairiausiais personažais su triukšminga muzika aplankė kiekvieną centro kabinetą bei šalia dirbančias įstaigas, sukeldami kiekvienam darbuotojui teigiamas emocijas ir primindami apie gražią Užgavėnių tradiciją.

Po pietų į centrą rinkosi mamos ir vaikai. „Šeimų klubo“ mamos šventei kepė gardžius blynus. Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja trumpai pristatė Užgavėnių šventės senąsias tradicijas. Šventės metu skambėjo Užgavėnėms skirtos dainos, kurias atliko vaikų dienos centro ir neįgaliųjų grupės lankytojai. Visi buvo pakviesti į kiemelį pažiūrėti Lašininio ir Kanapinio kovos, kad žiema tikrai būtų išvaryta. Visi dalyviai buvo pakviesti dalyvauti varžytuvėse. Užgavėnių šėlsmui oras buvo palankus, visi triukšmingai šoko, trypė, skanių blynų prisivalgė ir gardžia „Šiupinine“ pasivaišino. Už dalyvavimą rungtyse ir gražiausios kaukės rinkimuose buvo įteikti prizai. Šventę užbaigėme šokiais ir dainomis aplink laužą – degindami Morę.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja Vilma Deltuvienė

previous arrow
next arrow