Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Pozityvios tėvystės mokymai socialiniams darbuotojams

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre vyko pozityvios tėvystės mokymai socialiniams darbuotojams, kuriuos vedė lektorės Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė ir Daiva Matulevičiūtė. Pozityvios tėvystės programos mokymų tikslas - paskatinti gerus santykius tarp tėvų ir vaikų, užkirsti kelią rimtoms problemoms, su kuriomis susiduriama auginant vaikus. Lektorių teigimu, šiuos mokymus lankę tėvai tampa labiau sąmoningi ir kompetentingi darant poveikį savo vaikų elgesiui ir įgija pagrindinių tėvystės gebėjimų, kuriuos gali pritaikyti savo šeimoje.

Šių mokymų metu socialiniai darbuotojai turėjo galimybę susipažinti su pozityvios tėvystės programa, užsiėmimų grupėms vedimo metodais. Praktinių užsiėmimų metu buvo mokomasi, kaip per pozityvų bendravimą galima motyvuoti klientus. Darbuotojams buvo pateikta metodinė medžiaga, kaip vesti pozityvios tėvystės ugdymo užsiėmimus grupėms ir į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti formuojant tėvų grupes. Socialiniai darbuotojai įgijo teorinių ir praktinių žinių, kurias ateityje galės pritaikyti savo darbo praktikoje.

previous arrow
next arrow