Būk profesionaliu savanoriu Kauno regione

renginio plakatas 1

Išsamiau

IŠVAŽIUOJAMASIS CENTRO DARBUOTOJŲ SUSIRINKIMAS BALBIERIŠKYJE

Vasaros sezonas yra palankus laikotarpis ne tik planuoti savo atostogas, bet ir suorganizuoti netradicinius darbuotojų susitikimus gamtoje ar kitoje neįprastoje, neoficialioje aplinkoje. Saulėtą prieš šventinę 2018 m. rugpjūčio 14 dieną socialinio darbuotojo padėjėja J. Stadulytė pakvietė Prienų socialinių paslaugų centro kolektyvo narius į išvažiuojamąjį susirinkimą, kuris buvo suorganizuotas viename iš gražiausių Prienų rajono miestelių - Balbieriškyje.

Išsamiau

VDC išvyka į Dzukiją

Paskutinį vasaros savaitės antradienį (rugpjūčio 28 d.) vaikų  dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai vyko į Merkinės miestelį, kuriame išbandė savo fizinį pasirengimą bei įvertino savo aukščio baimę lipant į Merkinės piliakalnį ir apžvalgos bokštą, taip pat grožėjosi gamtos kraštovaizdžiu. Druskininkų krašte vaikai aplankė Grūto parką, krykštavo pramogaudami žaidimo aikštelėje, tačiau didžiausią įspūdį vaikams paliko parke įsikūrę gyvūnai – ožkos, emu, beždžionės, įvairių rūšių paukščiai ir kiti parko gyventojai. Išvykos metu vaikai susipažino su nauja laisvalaikio praleidimo forma gamtoje.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja R. Zelenekienė.

 

Jiezno seniūnijos vaikų išvyka

Rugpjūčio 29 d. Jiezno seniūnijos vaikai, kartu su socialinėmis darbuotojomis Gintare ir Loreta, lankė  Prienų rajone Antaveršio kaime, esantį Lietuvos kariuomenės karinių pajėgų I Radiolokacinį postą.

Išsamiau

"Lik sveika vasara"

Rugpjūčio 27 d. vaikų  dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai dalyvavo vasaros uždarymo šventėje „Lik sveika vasara“.

Išsamiau