Trampolinas Prienų mieste

    „Trečiadienį – trečią – Trampolinas!“ – taip skanduodami Prienų miesto vaikai jau ketvirtą kartą  renkasi  į „Trampolino“ užsiėmimus Prienų kūno kultūros ir sporto centro patalpose. Programoje dalyvauja 8 vaikai. Užsiėmimus veda socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis: I. Danilevičienė, A. Morkūnienė, B. Songailienė.

Išsamiau

Išvyka

2018 m. lapkričio 15 dieną vaikai iš Pakuonio seniūnijos lankantys vaikų dienos centrą „Pienės pūkas“ lydimi socialinių darbuotojų Jurgitos Ruseckienės ir Linos Tamošiūnienės lankėsi Birštone.

Išsamiau

Svečiavomės Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje

2018m. lapkričio 8d. socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis Rūta Zelenekienė ir Rita Bagdonavičiūtė kartu su Prienų rajono savivaldybės socialinių VDC „Pienės pūkas“ lankytojais svečiavosi Prienų J.Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Išsamiau

Piešinių konkursas "Aš ir mano šeima"

Saulėtą lapkričio 7 d. popietę Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro VDC  „Pienės pūko“ mažieji lankytojai susirinko į piešinių konkursą tema „Aš ir mano šeima“, kuriame dalyvavo 11 vaikų.

Išsamiau

Helovyno šventė

2018 m.spalio 30 d. Socialinės darbuotojos Gintarė  ir Loreta kartu su bibliotekininkėmis Vilma ir Sigute su vaikų būriu, įnešė į Jiezno seniūniją Helovino šurmulio.

Išsamiau