Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Išvyka į Birštono šunų prieglaudą

Birželio 14 d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojams iš N. Ūtos ir Balbieriškio seniūnijų buvo suorganizuota išvyka į Birštono šunų prieglaudą.

Pažintinėje išvykoje vaikai turėjo galimybę susipažinti su likimo nuskriaustais gyvūnais, pasiklausyti pasakojimų apie jų patirtas nesėkmes bei išsigelbėjimus. Prieglaudos prižiūrėtoja supažindino vaikus su kiekvienu gyvūnu iš arčiau, pasakodama apie jų išskirtinius bruožus bei charakterius, suteikdama vaikams neišdildomų įspūdžių. Švelnumo ir meilės geidžiantys šuniukai suteikė vaikams teigiamų emocijų, po kurių visi suprato, kad savo augintiniais reikia rūpintis, juos prižiūrėti bei mylėti. Išvykos dalyviai ir socialinių paslaugų centro kolektyvas padovanojo prieglaudos gyventojams maisto ir linkėjo visiems surasti mylinčius šeimininkus.

previous arrow
next arrow
Slider