„Vaikystės aitvarai“

Metai iš metų Prienų socialinių paslaugų centre birželio 1-ąją vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Šiemet popietei suteikėme pavadinimą „Vaikystės aitvarai“. 

Atvykusius mažylius pasitiko darbuotojai su šypsenomis ir maloniomis staigmenomis. Vaikai puošė „Vaikystės gaublį“ savo išpieštomis guašu rankytėmis, o tėveliai ir svečiai užrašė palinkėjimus. Šventė prasidėjo nuotaikingu VDC „Pienės pūkas“ lankytojų šokiu. Centro lankytojus, darbuotojus ir svečius sveikino su gražia švente bei skyrė muzikinius kūrinius solistė Milena Ruseckaitė.

Vaikams sveikinimus skyrė centro direktorės pavaduotoja Liuda Šeškuvienė, Vaiko Teisių Apsaugos skyriaus vedėja Rasa Olisevičienė, seniūnijų seniūnai taip pat negailėjo gražių žodžių. Nuotaikingoji jūrininkė Eglė atvykusi iš Prienų J. Marcinkevičiaus bibliotekos priminė mažiesiems, kad vasarą nepamirštų apsilankyti bibliotekoje ir skaitytų knygas. Vaikai buvo paraginti sudalyvauti Amsiaus viktorinoje. Pasibaigus viktorinai vaikai buvo pakviesti pasinerti į nuotaikingas pramogas aitvarų dirbtuvėlėse, piešimo ant veidukų pamokėlėje, atsipalaiduoti ant batuto. Šventės šurmulį praskaidrino klounas „Bumsis“. Jis pasiūlė vaikučiams išmokti pasigaminti šuniukus iš plonų balionų. Susidomėjimas buvo labai didelis. Ne tik mažieji bandė pasigaminti žaisliukus, bet ir jų tėveliai. Socialiniai darbuotojai pakvietė vaikučius helio balionus su pasigamintais aitvariukais paleisti į orą. Dangų numargino įvairiaspalviai balionai su aitvarais.

O kokia šventė be vaišių stalo? Be abejo, Amsiaus padėjėja kartu su Bumsiu atnešė gražiausią tortą. O šio būta ne tik gražaus, bet ir labai labai skanaus.

Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visuomet vaikystė būna šviesi, kai trūksta tėvų meilės ar sveikatos, sunku būti nerūpestingu. Todėl mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę – mažų žmogučių svajones ir norus paversti realybe.

Dėkojame visiems atvykusiems ir prisidėjusiems prie šventės organizavimo

Informaciją rengė socialinė darbuotoja V. Deltuvienė.

IMG_20200716_134834-min.jpg
110314681_344401573615165_2372673323936594985_n-min.jpg
Slider