Jiezno seniūnijos vaikų išvyka

Rugpjūčio 29 d. Jiezno seniūnijos vaikai, kartu su socialinėmis darbuotojomis Gintare ir Loreta, lankė  Prienų rajone Antaveršio kaime, esantį Lietuvos kariuomenės karinių pajėgų I Radiolokacinį postą.

Šis postas yra vienas iš trijų, esančių Lietuvoje ir saugančių oro erdvę 450 km. spinduliu. Posto vadas supažindino su posto  paskirtimi. Šis apsilankymas ir susitikimas su dirbančiais kariškiais vaikams ir mums paliko neišblėstančius įspūdžius. 

      Žvakidės, žibintai, gėlės, ornamentuoti vartai, kryžiai, interjero detalės– neįmanoma išvardinti ką kuria kalvis Martynas Breikšta. Jis su malonumu vaikus supažindino su kalvystės amato paslaptimis, kalvėje esančiais įrengimais ir įrankiais. Stebėjome, kaip  geležies gabalėlis virsta  kūriniu.

Tolimesnis kelias vedė prie Veršiuko ežero. Ten gyvenantys senoliai, vaikus vaišino, pečiuje iškeptu kugeliu. Po skanių pietų išbandėme jėgas lipdami į vieną aukščiausių Mergiškių kraštovaizdžio draustinių Gedanonių kalvą (257,4 m.).  Su džiugiomis nuotaikomis ir įspūdžiais grįžome į namus.

Informaciją rengė socialinė darbuotoja Gintarė Stankevičiūtė.

20180829_225853.jpg
20180829_112735.jpg
Slider